ارتباط با آرایشگاه مارکت

آدرس

تهران، چاردانگه، شهرک صنعتی سهند

تلفن:  0912

ایمیل:  mohsen3637@gmail.com

جهت مشاوره رایگان و یا هماهنگی برای بازدید حضوری با ما تماس بگیرید.

هم اکنون سایت رسمی این مجموعه با عنوان « آرایشگاه مارکت » به صورت غیرحضوری و اینترنتی با کسب مجوزهای لازم ( نشان اعتماد الکترونیکی ، نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال و عضویت درانجمن کسب و کار اینترنتی ) محصولات خود را عرضه می نماید.

 

جهت بازدید حضوری از محصولات ، با هماهنگی قبلی در خدمت شما عزیزان هستیم

“کلمات کلیدی آرایشگاه مارکت”]برای خرید حضوری ، اینترنتی و یا تلفنی تجهیزات آرایشگاه (صندلی آرایشی، میز کاشت ناخن ، سرشور ، آینه و کنسول سالن زیبایی بانوان و صندلی برقی آرایشگاه مردانه ) میتوانید از سایت https://arayeshgah-market.ir اقدام فرماییدگروه تولیدی ما افتخار دارد ، با تولید و پخش انواع تجهیزات آرایشگاهی در طول سالیان متمادی با استفاده از مواد اولیه با کیفیت، اهتمام به بهبود کیفی روزافزون و نیز سرلوحه قرار دادن مشتری مداری، محصولات خود را به مصرف کنندگان عزیز ارایه نماید.

 گروه تولیدی ما افتخار دارد ، با تولید و پخش انواع تجهیزات آرایشگاهی در طول سالیان متمادی با استفاده از مواد اولیه با کیفیت ، اهتمام به بهبود کیفی روزافزون و نیز سرلوحه قرار دادن مشتری مداری ، محصولات خود را به مصرف کنندگان عزیز ارایه نماید.

تجهیزات آرایشگاهی  به عنوان پیشگام در این صنعت در کشور از سالیان گذشته فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه انواع محصولات آرایشگاهی آغاز نموده و همواره تلاش می کند ، تا همگام با برترین برندهای ایرانی و خارجی و نیز با بکارگیری استانداردهای مربوطه انتظارات شما را از کیفیت برآورده ساخته و موجب رضایتمندی شما را فراهم آورد.

شایان ذکر است این شرکت جهت تکمیل تجهیزات وابسته آرایشگاهی درجهت نیاز آرایشگران و سالن داران محترم ، محصولات مرغوب و با کیفیت را از کشورهای صاحب نام در این عرصه وارد کرده و در خدمت مشتریان قرار می دهد.